Ақтөбе облысы білім басқармасының Ойыл ауданы
білім бөлімінің «Жамбыл мектеп-балабақшасы» КММ

КГУ «Жамбулская школа- детский сад» отдела образования
Уилского района Управления образования Актюбинской области

Жамбыл мектеп – балабақшасының директоры

К.М.Абылгазинге мектеп – балабақшаның

әлеуметтік педагогы Б.Б.Қарағұловадан

2022 – 2024 оқу жылдарындағы ыстық тамақтың

берілуі туралы

2022 – 2023 оқу жылында мектеп – балабақшасында қамқорлыққа алынған балалар мен  отбасы төмен, көпбалалы жанұя балаларына «Жалпыға бірдей міндетті оқуға қамту» қорынан материалдвық көмек көрсету туралы бұйрық шығарылды.

2022 жылдың 2 қыркүйегінен бастап  «Жалпыға бірдей міндетті оқуға қамту» қорынан бөлінген қаражатқа Қамқоршылық кеңескомиссиясының шешімі негізінде тегін ыстық тамақпен 16 оқушы қамтылды.Оның ішінде 4 оқушы – І категориялы, 2 оқушы  - ІІ категориялы, қалған 10 оқушы – Vкатегориялы оқушылар. Жылдың басында тегін ыстық тамақпен қамтылған 16 оқушы оқу жылының аяғына дейін өзгеріссіз қалды.

2023 – 2024 оқу жылынды «Ақтөбе облысының білім басқармасы» мемлекеттік мекемесі 2023 жылғы 01 қыркүйектегі №4/3895 кепілдік хатына және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2018 жылғы 31 қазандағы №598 бұйрывғына сәйкес бұйрығы негізінде 2023 жылығы 4 қыркүйегінен бастап №1 қосымшаға сәйкес 1-4 сыныптың 30 оқушысы ыстық тамақпен қамтылып отыр. №2 қосымшаға сәйкес жекелеген санаттағы тегін ыстық тамақпен 6 оқушы тегін ыстық тамақпен қамтылып отыр. Мектеп асханасы екі ауысым бойынша тамақ беріледі. І кезең 9:35 – те 1 сыныптан 7 оқушы  және АӘК алатын отбасылардан шыққан 5 оқушы, сағат 10:35 – те 4 кластың 10 оқушысы барлығы 22 оқушы ыстық тамақпен қамтылса, ІІ кезеңде оқитын 14 оқушы сағат 15.50де ыстық тамақпен қамтылып отыр.  Мектеп асханасын ыстық тамақпен қамтып отырған кәсіпкер ИП «Әліп» Әліп Күлжамал Әлібекқызы.